lc8.nl Forum Index
  Picture Gallery   •   FAQ  •  Zoeken   •   Gebruikerslijst   •   Gebruikersgroepen   •  Registreer  •  Profiel  •  Log in om je privé berichten te bekijken  •  Inloggen

Continental of Pirelli?
Ga naar Pagina Vorige  1, 2, 3, 4, 5  Volgende
 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie     lc8.nl Forum Index -> Algemeen Adventure berichten van de laatste 24 uur
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
ouwegeert



Geregistreerd op: 30-6-2008
Berichten: 240
Woonplaats: zuidbroek

BerichtGeplaatst: Vr, 13 Nov. 2009, 14:06    Onderwerp: Reageer met quote

Rij-richring is OK thumbsup .

Het is niet echt storend, maar viel mij gewoon op tijdens uitrollen (gas dicht, anders hoor je het niet goofy )
Achter is ook nieuw (Scorpion A/T) , misschien komt het daarvan, lokaliseren is moeilijk met alle atributen die je om je kop hebt deze periode.....
De oude achterband was getransformeerd naar slick, dus die was stil grin2

_________________
Nait soezen, mor deurbroezen!

Na bijna 10 jaar Africa Twin,
6000km Grijze 2003 950 met een 'vlekje'
nu:
inmiddels 105.000km Blauwe Adventure S 990-06.
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail MSN Messenger
Peter



Geregistreerd op: 22-10-2006
Berichten: 248
Woonplaats: Amsterdam

BerichtGeplaatst: Di, 1 Dec. 2009, 12:47    Onderwerp: Reageer met quote

Dr_Bean schreef:
Verder ben ik zelf gewoon geen Conti fan; maar das persoonlijk natuurlijk.

Je maakt mij wel nieuwsgierig naar jouw ervaringen met Continental banden. Ik sta ook op het punt om er nieuwe (weg)banden om te leggen en jouw ervaringen kunnen wel helpen om een keuze te maken, ook al zijn ze persoonlijk.
Wel is mij duidelijk dat het of Pirelli/Anakee of Conti/Conti zal worden.

_________________
En de LC8? Die ploegt onverdroten voort.....
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
Jeremiah



Geregistreerd op: 12-6-2006
Berichten: 62

BerichtGeplaatst: Di, 1 Dec. 2009, 23:01    Onderwerp: Reageer met quote

Op het Duitse LC8-forum stond dat er ook een set van Bridgestone vrij waren gegeven: BW 501 voor en een BT 021 achter. Een aantal rijders gebruiken deze set al en waren zeer tevreden over het weggedrag.
Iemand in Nederland al ervaring??

Ik loop ook over een set pure wegbanden na te denken, zeker om die superbikes in de bergen nog verder te pesten!

_________________
The desert is orange
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail
Dr_Bean
Site Admin


Geregistreerd op: 15-11-2004
Berichten: 6799
Woonplaats: Nijmegen

BerichtGeplaatst: Di, 1 Dec. 2009, 23:27    Onderwerp: Reageer met quote

wij hebben die vrijgaves niet, dus hier mag iedere band die past en 220km/h mag er op.

Dan heb je flink wat keuzes... overigens past een 160/60 denk ik ook wel.

Oudere supersports (Kawa ZX etc) hebben/hadden ook 18" dus das geen probleem die te vinden.

Probleem zit hem in het vinden van een 21"voorband die daarbij past, en de adventure wil voor eigelijk meer grip dan achter (mijn mening): dus voor moet je eigenlijk een nog betere sportband hebben... of je moet naar een 19"gaan ofzo.

ps.: zie diverse bandentopics voor suggesties.

_________________
Dr_Bean
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail Bekijk de homepage
DuciO



Geregistreerd op: 13-4-2009
Berichten: 12

BerichtGeplaatst: Ma, 8 Mrt. 2010, 18:57    Onderwerp: Reageer met quote

Hoi,

Ik ging mij een TrailAttack aanschaffen vooraan maar de achterkant (Scorpion) is nog niet op. Ben van plan om in die 'bandenmodus' naar de Provence te trekken binnenkort.
Heeft er iemand soms opmerkingen hierover? Ik heb het volle besef dat ik wel met een road/off-road schizofreenbike op stap zal zijn dan. rolleyes4
Zal daar 9 dagen vertoeven grin , dus beter de juiste keuze maken hé.

Gegroet!
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
Nocer



Geregistreerd op: 11-6-2009
Berichten: 307

BerichtGeplaatst: Do, 18 Mrt. 2010, 15:40    Onderwerp: Reageer met quote

..
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
Nocer



Geregistreerd op: 11-6-2009
Berichten: 307

BerichtGeplaatst: Vr, 28 Mei. 2010, 9:45    Onderwerp: Reageer met quote

Ik ben nu 8500 km verder... en de Scorpion A/T achterband begint al aardig ver te vorderen. Bij de 10.000 zal ik w.s. een andere moeten. Ik ga over 2 maandjes 3 weken naar Noorwegen en omdat ik daar ook het nodige off-road wil pakken (niet al te heftig, gravel/zand/etc..) dacht ik eraan om weer Scorpion A/T's te nemen. Ze bevallen me erg goed, ook in de regen nog geen moment in de steek gelaten (en heb toch wel af en toe flink gas gegeven of de bochten goed doorgegaan). Ook met droog weer rij ik met weinig moeite de koffers aan de grond (al zit ik dan wel redelijk tegen de grens van de voorband aan dacht ik (aan de foto te zien))... en 10.000 achter is ook geen slechte score dunkt me (zeker niet als je weet wat ik ermee gedaan heb).

Maarrrrrr ik ben eigenlijk ook érg benieuwd naar de Trail Attacks (iemand op een GS deed daar wel hele leuke dingen mee). Dus... ik was eigenlijk benieuwd naar de ervaringen van de mensen die ze hebben. We hebben natuurlijk de 'ik heb er 500 km mee gereden en ik vind ze goed' berichten gelezen. Echter.... er zal er nu we flink wat kilometers meer mee gereden zijn. Hoe bevallen ze? Nat? Off-road? Droog? Kilometer/slijtage verhouding?

Ik hoor het graag. Smile
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
pepdeze



Geregistreerd op: 26-1-2005
Berichten: 164
Woonplaats: ijsselstein

BerichtGeplaatst: Vr, 28 Mei. 2010, 12:33    Onderwerp: Reageer met quote

Ik heb op een Varadero een paar setjes van die trail-attacks weggesleten.
Ik was wel tevreden over de banden, blijven mooi rond iv plat af te slijten, heel veel grip op droog, heel vertrouwen met lange bochten op hoge snelheden, en op nat een enorm watergordijn achter de motor en veel grip.

Het is dat ik het niet echt vind staan op een LC8, de looks van de pirelli is veel beter, anders had ik hier misschien wel voor gekozen.


Jeroen
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail
ivanbase



Geregistreerd op: 6-6-2009
Berichten: 631

BerichtGeplaatst: Vr, 28 Mei. 2010, 13:10    Onderwerp: Reageer met quote

hmmm pepdeze, dus... u vindt looks belangrijker dan grip? rare denkwijze.. maargoed


ik had eerst een ori pirelli setje opliggen.. heb de pirelli achterband zo goed als opgereden op 4000km en offroad is de grip van de pirelli a/t een stuk beter dan de conti trail waar ik nu een 4000 km mee aant bollen ben

op de weg echter geven de conti's meer grip, vooral de voorband in bochten en bij hevig remmen... slijtage is opmerkelijk weinig... ik had op mijn 21/18 wielen de conti's liggen en met 3000 km was enkel het logo weggsleten achteraan.. de voorband is nog als nieuw op de weggesleten haren na.
offroad is doenbaar voor gravel,... meer vergelijkbaar met een gewone wegband...

nu heb ik een 19/17 set met conti trail's en deze voorband is nog een klasse beter qua grip maar da's logish met een 110/80 tov 90/90


by the way.. de man van "ik, de pan en de wereld..." reed met zijn pan european de wereld rond op wegbanden en nam best heftige offroadpaden mee... op een laag pitje weliswaar maar het brengt je waar je moet zijn...

grtz...
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail MSN Messenger
Guus



Geregistreerd op: 15-6-2008
Berichten: 399
Woonplaats: Velp

BerichtGeplaatst: Vr, 28 Mei. 2010, 15:36    Onderwerp: Reageer met quote

En als het niet regent zijn de gravelwegen in Noorwegen heel erg goed te doen. Als het nat is glij je wat meer. Maar zoals Ivan zei, op een rustig tempo kom je er echt wel.
_________________
Het hebben van de zaak (oranje Adv. 990, 2006) is niet altijd het einde van het vermaak!
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
pepdeze



Geregistreerd op: 26-1-2005
Berichten: 164
Woonplaats: ijsselstein

BerichtGeplaatst: Vr, 28 Mei. 2010, 16:50    Onderwerp: Reageer met quote

ivanbase schreef:
hmmm pepdeze, dus... u vindt looks belangrijker dan grip? rare denkwijze.. maargoed


.


Even voor de duidelijkheid, je zal je rijgedrag moeten aanpassen naar de grip die je hebt.
Daarbij rijd ik op de KTM woon/werk verkeer, dus, anders als de op mijn van dienstwege verstrekte Varadero zowel in op- als onopvallende utvoering.
Daarmee gaat het vaak 'wat harder' en hebben we verschillende banden getest waarbij ik de genoemde conti erg goed vond.

P.s., hoeveel LC8 rijders hebben de TKC80 er niet omheen liggen , "voor de looks". Daar moet je op nat toch ook geen gekke dingen mee uithalen.

Wellicht dat je met deze uitleg mijn denkwijze begrijpt.

Grt.

Jeroen
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail
KTM_FAN



Geregistreerd op: 19-2-2008
Berichten: 321

BerichtGeplaatst: Vr, 28 Mei. 2010, 17:43    Onderwerp: looks Reageer met quote

Banden voor de looks erop, dat is de eerste keer dat ik het hoor.... een aparte gedachtengang

Een TKC80, waarom is dit een stoere band dan. Ik ben nu heeeeel benieuwd geworden laugh laugh

_________________
KTM-FAN
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
Nocer



Geregistreerd op: 11-6-2009
Berichten: 307

BerichtGeplaatst: Wo, 2 Jun. 2010, 10:54    Onderwerp: Reageer met quote

Toch vandaag maar even naar de prijzen van de Trial Attacks geinformeerd.
Looks maakt mij niet uit... ik draag zelf nog steeds een leren pak op mijn Adventure (al word ik daarmee door iedereen uitgefoeterd haha, blijkbaar moet je een textielen pak aandoen op een dergelijke motor greedy.
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
TRX



Geregistreerd op: 30-5-2009
Berichten: 234
Woonplaats: de westhoek

BerichtGeplaatst: Za, 5 Jun. 2010, 0:49    Onderwerp: Reageer met quote

Nocer schreef:
Toch vandaag maar even naar de prijzen van de Trial Attacks geinformeerd.
Looks maakt mij niet uit... ik draag zelf nog steeds een leren pak op mijn Adventure (al word ik daarmee door iedereen uitgefoeterd haha, blijkbaar moet je een textielen pak aandoen op een dergelijke motor greedy.


Ik rij de laatste weken rond met mijn volledige race-uitrusting op mijn adventure wink2 . Das lekker fris, zit perfect, dus waaorm zou ik dat niet dragen op een adventure? Omdat iemand anders dat niet passend vindt ? Moehahaha, die kunnen de boom in laugh .

_________________
Voor al uw foto's : www.im-design.be wink
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail Bekijk de homepage
dukerider



Geregistreerd op: 21-8-2005
Berichten: 566
Woonplaats: wuustwezel Belgie

BerichtGeplaatst: Zo, 6 Jun. 2010, 10:56    Onderwerp: Reageer met quote

TRX schreef:
Nocer schreef:
Toch vandaag maar even naar de prijzen van de Trial Attacks geinformeerd.
Looks maakt mij niet uit... ik draag zelf nog steeds een leren pak op mijn Adventure (al word ik daarmee door iedereen uitgefoeterd haha, blijkbaar moet je een textielen pak aandoen op een dergelijke motor greedy.


Ik rij de laatste weken rond met mijn volledige race-uitrusting op mijn adventure wink2 . Das lekker fris, zit perfect, dus waaorm zou ik dat niet dragen op een adventure? Omdat iemand anders dat niet passend vindt ? Moehahaha, die kunnen de boom in laugh .

Ik rijdt ook altijd in Full leathers rond op mijn Adventure, soms zelfs in het terrein grin2
So what rolleyes4

_________________
RON



'23 890 SMT



Voorheen
Yamaha XJ600N '94, TDM 850 '97, TDM 850 '98, KTM Duke 2,KTM GS 600 '94, KTM Exc 525 '03, KTM 950 Adv 04, '05 950 Adv S, '05 450 Exc, '11 Duke 690 R, '13 Adv 990R, '03 950S, '17 1090R
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    lc8.nl Forum Index -> Algemeen Adventure Tijden zijn in GMT + 2 uur
Ga naar Pagina Vorige  1, 2, 3, 4, 5  Volgende
Pagina 3 van 5

 
berichten van de laatste 24 uur

Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
Je mag geen reacties plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken
Je mag je berichten niet verwijderen
Je mag niet stemmen in polls
Je mag geen attachments plaatsen in dit forum
Je mag bestanden downloaden in dir forum


Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Hosted and administrated by schradtnet_mini.gif