Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
Noppie
Geregistreerd op: 4-1-2005 Berichten: 155
|
|
Naar boven |
|
 |
Dr_Bean Site Admin

Geregistreerd op: 15-11-2004 Berichten: 6789 Woonplaats: Nijmegen
|
Geplaatst: Zo, 23 Apr. 2006, 19:40 Onderwerp: |
|
|
ziet er goed uit Noppie. Goed dat je zo goed geholpen bent.
grts
_________________ Dr_Bean |
|
Naar boven |
|
 |
jimbo
Geregistreerd op: 8-12-2005 Berichten: 82 Woonplaats: alkmaar
|
Geplaatst: Zo, 23 Apr. 2006, 19:51 Onderwerp: |
|
|
ik ben ook n paar keer bij andre geweest,en moet je zeggen dat ik nagelnieuwe ktm dealer,die van oorsprong n autobedrijf is,best wel n beetje eng vind,om je heilige koe heen te brengen.
maar jouw verhaal geeft me wel wat meer vertrouwen,zn werkplaats zag er wel spatzuiver uit trouwens,enben ook wel blij met n ktm dealer dicht in de buurt.
_________________ bij mij wordt alles groter....door mijn ktm moter. |
|
Naar boven |
|
 |
Daan

Geregistreerd op: 27-11-2004 Berichten: 3673
|
Geplaatst: Zo, 23 Apr. 2006, 20:14 Onderwerp: |
|
|
Goeie KTM dealers zijn zeldzaam, en zeker goeie 950-Dealers.
Ook een beetje de schuld van KTM zelf, als ze een motorfietswarenhuisketen dealer maken.
Maar als ik het zo lees heeft noppie een goeie gevonden
Daan
|
|
Naar boven |
|
 |
jimbo
Geregistreerd op: 8-12-2005 Berichten: 82 Woonplaats: alkmaar
|
Geplaatst: Zo, 23 Apr. 2006, 20:17 Onderwerp: |
|
|
ook last van het safe syndroom daan??
_________________ bij mij wordt alles groter....door mijn ktm moter. |
|
Naar boven |
|
 |
Daan

Geregistreerd op: 27-11-2004 Berichten: 3673
|
Geplaatst: Zo, 23 Apr. 2006, 20:29 Onderwerp: |
|
|
jimbo schreef: | ook last van het safe syndroom daan?? |
Een soort safe, (heet motoport) heeft mijn lc8 in het eerste jaar ook aardig weten te vernaggelen,gelukkig heeft mijn huidige dealer dit allemaal weer recht weten te trekken
Als je een jas of een helm nodig hebt, kun je wel naar zó'n warenhuis toegaan, (lekker veel keus).
Een standaard beurt weten ze ook wel, (olie /bougies/en filters wisselen).
Maarja, dat kan ik zelf ook wel.
Als er echter een echt probleem opduikt, dan weten ze het niet meer,
en doen ze maar wat
Er is weer een ktm dealer opgedoken, 10 km bij mij vandaan (zwijndrecht) lekker dichtbij, maar ik durf er gewoonweg niet naar toe te gaan
Ik blijf die 80 km enkele reis telkens maar rijden naar Zwartebroek
Daan
|
|
Naar boven |
|
 |
Noppie
Geregistreerd op: 4-1-2005 Berichten: 155
|
|
Naar boven |
|
 |
StevenD

Geregistreerd op: 11-4-2005 Berichten: 2716 Woonplaats: Amsterdam
|
Geplaatst: Za, 29 Apr. 2006, 16:28 Onderwerp: |
|
|
Geloof je nu hoe mijn ktm is gaan rijden?
Mooi dat jij deze dealer al even bekeken heb want ik had het plan al mijn grote beurt daar te laten doen maar dat wist je ook al
Hoe ben je terecht gekomen bij ze? (toch jammer dat ik je afstelling niet heb mogen doen, haha)
_________________ Go!!!!!!
Ready to race - the adventure collector. |
|
Naar boven |
|
 |
Ad
Geregistreerd op: 17-1-2006 Berichten: 26 Woonplaats: Dongen
|
Geplaatst: Za, 6 Jan. 2007, 11:56 Onderwerp: Re: Afslaan Adventure op lastige momenten |
|
|
Ik heb begin vorig jaar een LC8S uit 2004 aangeschaft.
Vanaf die tijd heb ik regelmatig met het probleem te maken dat de motor afslaat als deze stationair loopt. Dit gebeurd ook bij het terug schakelen, en vaak op de rottigste momenten.
Ik ben met dit probleem regelmatig naar mijn dealer geweest, maar die heeft dit probleem niet op kunnen lossen.
Op het LC8-Forum had ik gelezen over de goede ervaringen bij Verpalen motoren in Krommenie, om dit probleem ongedaan te maken. Aangezien ik uit Brabant moet komen, en Krommenie dan toch een aardig eindje tuffen is, heb ik een bezoek aan deze dealer een behoorlijke tijd uitgesteld.
Achteraf blijkt dat ik deze beslissing veel te laat heb genomen. De service gerichtheid van Andre is echt bijzonder te noemen.
Met een CO meter werd al snel vastgesteld dat de afstelling van de Carburateurs verre van ideaal was. De ene cilinder stond veel te arm, terwijl de ander veel te rijk stond afgesteld.
Samen met Andre zijn de carburateurs gedemonteerd, waarna Andre de sproeier bezetting heeft gecontroleerd en gewijzigd. De oude sproeiers en naalden waren nog steeds standaard. Deze standaard setting in combinatie met de akra’s zou een slechte combinatie zijn.
Andre wist dan ook te vertellen dat de sproeier bezetting aangepast moet worden, op het moment dat er Akra’s gemonteerd worden.
Op het moment dat ik deze motor kocht en gelijk Akra’s heb laten monteren had dit dus eigenlijk al gelijk aangepast moeten worden. De Akra’s zaten destijds in de deal, maar er is toen niet gerept over de noodzakelijke carburateurs aanpassingen. Waarschijnlijk te veel werk!
Zelfs als aangegeven zou zijn dat er dan ook extra kosten gemaakt moeten worden voor de carb afstelling, had ik dit graag uit laten voeren.
Maar ja…….
In ieder geval heeft Andre het luchtmengsel nog aangepast, waarna we de motor weer hebben opgebouwd.
Hierna weer een CO meting uitgevoerd en daaruit bleek dat alles weer in balans was. Nu even proefrijden, en ja hoor…. PERFECT.
De gasreactie is veel beter. De motor hangt aan nu echt aan het gas en heeft tot nu toe nog niet een keer afgeslagen.
Een dealer moet beoordeeld worden op wat ze doen, en niet om wat ze zeggen.
Andre van verpalen motoren in krommenie heeft beide kwaliteiten, en dat mag best bijzonder genoemd worden in deze tijd!
|
|
Naar boven |
|
 |
jimbo
Geregistreerd op: 8-12-2005 Berichten: 82 Woonplaats: alkmaar
|
Geplaatst: Za, 6 Jan. 2007, 16:07 Onderwerp: |
|
|
is wel n ritje uit brabant waard toch?
andre is n topper!
_________________ bij mij wordt alles groter....door mijn ktm moter. |
|
Naar boven |
|
 |
G-Spot
Geregistreerd op: 18-7-2006 Berichten: 135 Woonplaats: Huizen
|
Geplaatst: Zo, 7 Jan. 2007, 21:19 Onderwerp: |
|
|
Tja en mijn superenduro kampt met hetzelfde probleem.
Hij slaat ook telkens af. Zeker na knippenpaden en sprongetjes.
ik heb er ook Akra's onder.
De motor plofte verschrikkelijk bij het dichtdraaien van het gas.
Bij Brouwer hebben ze de motor ook weer aan een CO meting blootgesteld en bleek ook te arm te staan. De gasnaalden waren destijds al op de maximum stand gezet.
Nu zijn er nieuwe stationairsproeiers geplaatst. Deze zijn iets uitgeboord.
De motor loopt echt een stuk beter, geen ploffen meer.....maar hij slaat nog vaker af hahaha
Dus ik mag weer terugkomen.
to be continued..
_________________ Nieuwe CV-ketel nodig ? |
|
Naar boven |
|
 |
Dr_Bean Site Admin

Geregistreerd op: 15-11-2004 Berichten: 6789 Woonplaats: Nijmegen
|
Geplaatst: Zo, 7 Jan. 2007, 21:26 Onderwerp: |
|
|
Ik denk ook dat die twee niet echt met elkaar te maken hebben:
- Ploffen door te arm lopen kan goed, als je akra's hebt.
- het afslaan na knippen komt volgens mij doordat de vlotterbak overloopt door klotsen van de benzine. Hierdoor VERZUIPT de motor juist. Dit is niet op te lossen met een paar sproeiertjes. De motor rijker stellen maakt het echter wel nog erger (wat jij ook ondervindt).
Ik ben zelf bezig met een oplossing voor dit laatste probleem. Maar gezien mijn lc8 een grote rally-beurt ondergaat, kan ik even niet testen. Zodra ik meer weet hoor je het.
Als er iemand ondertussen en goede oplossing bedenkt is dat natuurlijk alleen maar heel mooi... en hoor ik het ook graag
_________________ Dr_Bean |
|
Naar boven |
|
 |
petertje
Geregistreerd op: 3-12-2006 Berichten: 47 Woonplaats: geleen
|
Geplaatst: Zo, 7 Jan. 2007, 22:09 Onderwerp: |
|
|
toch nog iets goed aan injectie
_________________ eens een adventure altijd een adventure.... |
|
Naar boven |
|
 |
Dr_Bean Site Admin

Geregistreerd op: 15-11-2004 Berichten: 6789 Woonplaats: Nijmegen
|
Geplaatst: Zo, 7 Jan. 2007, 23:17 Onderwerp: |
|
|
zeker: Injectie is een goeie oplossing.
Ik heb wel inmiddels in het werkplaatshandboek gezien hoeveel sensortjes en draadjes er aan die injectie zitten... en daar wordt ik minder blij van (voor offroad dan he....)
Toch doet GasGas en Aprilia het wel voor hun offroad modellen.
_________________ Dr_Bean |
|
Naar boven |
|
 |
Daan

Geregistreerd op: 27-11-2004 Berichten: 3673
|
Geplaatst: Ma, 8 Jan. 2007, 11:23 Onderwerp: |
|
|
Enne, geen bevroren carburateurs meer met injectie
_________________ Groet Daan (LC8-Junkie).
(voorheen 950 S/990 S adv/ SMR 950/ Superduke totaal 150.000km)
En nu (weer) KTM 950/S adv |
|
Naar boven |
|
 |
|