lc8.nl Forum Index
  Picture Gallery   •   FAQ  •  Zoeken   •   Gebruikerslijst   •   Gebruikersgroepen   •  Registreer  •  Profiel  •  Log in om je privé berichten te bekijken  •  Inloggen

Voorwiel R

 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie     lc8.nl Forum Index -> Werkplaats berichten van de laatste 24 uur
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Frank



Geregistreerd op: 30-4-2011
Berichten: 266

BerichtGeplaatst: Ma, 31 Aug. 2015, 20:04    Onderwerp: Voorwiel R Reageer met quote

Vraagje: kan je het R voorwiel ongestraft omdraaien? Is van een R, dus zonder abs. Zit ergens een magneetje voor de snelheidsmeter of zo?

Moest vandaag terug met een nagelnieuwe band die slingert... De bandenboer wist na het afnemen van de band niet meer wat links of rechts was en ik kon het niet zien / vinden. Heb het wiel niet thuis, kan het dus niet uitproberen. Wiel wacht op een nieuwe band, die niet op voorraad was.

_________________
R!
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Bekijk de homepage
Dr_Bean
Site Admin


Geregistreerd op: 15-11-2004
Berichten: 6794
Woonplaats: Nijmegen

BerichtGeplaatst: Ma, 31 Aug. 2015, 23:19    Onderwerp: Reageer met quote

ip de remschijf staat meestal een pijl van de draairichting

en nee, je kunt hem dus niet omdraaien want dan draaid de remschijf de verkeerde kant op (geen idee hoe erg dat is.. maarja, ze zullen er niet voor niet een pijl op zetten denk ik. Er is dus ook een L en R remschijf, die niet gelijk zijn.

_________________
Dr_Bean
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail Bekijk de homepage
Frank



Geregistreerd op: 30-4-2011
Berichten: 266

BerichtGeplaatst: Di, 1 Sep. 2015, 8:54    Onderwerp: Reageer met quote

Dank voor je antwoord.
Ik zal als ik het wiel weer ophaal zoeken naar een pijl. Toch is de remschijf maar één nummer in de onderdeelcatalogus en is er waarschijnlijk geen verschil in de schijven.

_________________
R!
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Bekijk de homepage
Frank



Geregistreerd op: 30-4-2011
Berichten: 266

BerichtGeplaatst: Wo, 2 Sep. 2015, 15:59    Onderwerp: Reageer met quote

Wiel zit er weer in. Prima service (van De Molenbanden Reek), ze wisten een band te regelen terwijl Pirelli een levertijd van twee weken had.

De remschijven en dragers hebben geen pijl. Ik kon niet vinden waar de snelheidopnemer mee wordt gestuurd, ook op de velg staat geen merkteken. Wiel zit er prima in, dus... Kans van een op de twee dat ie goed zit. smiley

_________________
R!
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Bekijk de homepage
Muug



Geregistreerd op: 11-6-2012
Berichten: 1596
Woonplaats: in de buurt van Trooper en Blackbert

BerichtGeplaatst: Wo, 2 Sep. 2015, 16:22    Onderwerp: Reageer met quote

als de spaken van een remschijf mooi symmetrisch zijn opgebouwd, dan maakt het weinig uit in welke draairichting ze gemonteerd word.

Voorbeeldje :

Maar het kan goed gebeuren dat ze asymmetrisch zijn, en dat zie je dan ook gemakkelijk, en dan moet je ze goed monteren :

_________________
Leap, and the net will appear.
Sinds 2008 de trotse eigenaar van een KTM 950 Adventure van 2005. 132.000 km and still counting.
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail
Dr_Bean
Site Admin


Geregistreerd op: 15-11-2004
Berichten: 6794
Woonplaats: Nijmegen

BerichtGeplaatst: Wo, 2 Sep. 2015, 22:21    Onderwerp: Reageer met quote

yep , klopt. had me ff niet gerealiseerd dat het om een 990 ging en dat die schijven symmetrisch zijn: bij de 950 zijn ze dan niet omdat ze dus idd schuine 'spaakjes' hebben.

Neem aan dat het wiel dan idd symmetrisch is... anderzijds zou ik ivm belansting van de spaken toch proberen te vermijden om het wiel steeds om te draaien. Dus volgende keer effe wel de draairichting onthouden of pijltje zetten

_________________
Dr_Bean
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail Bekijk de homepage
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    lc8.nl Forum Index -> Werkplaats Tijden zijn in GMT + 2 uur
Pagina 1 van 1

 
berichten van de laatste 24 uur

Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
Je mag geen reacties plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken
Je mag je berichten niet verwijderen
Je mag niet stemmen in polls
Je mag geen attachments plaatsen in dit forum
Je mag bestanden downloaden in dir forum


Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Hosted and administrated by schradtnet_mini.gif