Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
k²

Geregistreerd op: 20-11-2007 Berichten: 185 Woonplaats: neffenalle
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 0:29 Onderwerp: Wings silencers... feedback |
|
|
ik zou mij zo precies terug een setje uitlaten willen aanschaffen,
de 2003 met DAM dempers was TE luid
wel heel mooi afgewerkt etc
mijn vorige standaard was euh... TE gewoon
hoe klinken die Wings?
dipe brom maar niet te storend is het antword dat ik zoek
vraag 2, SAS zever eraf gooien of laten zitten? _________________ Tên përdu, jhamâi së rëcôbro |
|
Naar boven |
|
 |
mr wheely

Geregistreerd op: 24-1-2005 Berichten: 3278 Woonplaats: sluis
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 2:04 Onderwerp: |
|
|
waarom wings kopen die geen keurmerk hebben terwijl je voor dezelfde prijs
dempers kunt kopen die wel een keurmerk hebben....
mivv leo's enz |
|
Naar boven |
|
 |
Blackbert

Geregistreerd op: 30-3-2009 Berichten: 757 Woonplaats: aan de rand van het bos
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 8:12 Onderwerp: |
|
|
SAS met "open" dempers geeft knallen bij gas toe.
Wings zitten op African zijnen blauwe als ik mij niet vergis. Je weet wel hoe die klinkt. |
|
Naar boven |
|
 |
african

Geregistreerd op: 19-6-2006 Berichten: 274 Woonplaats: tussen emmelle en oemelegoem
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 8:22 Onderwerp: Re: Wings silencers... feedback |
|
|
k² schreef: | ...
hoe klinken die Wings?
vraag 2, SAS zever eraf gooien of laten zitten? |
KK, op mijne GO!!! da zijn Wings: iets meer bariton dan standaard, maar 't moteurke draait er wel een stuk beter door. Pakt 1000 rpm vroeger op en 16t voor vond ik niet meer nodig. (zelfs onplezierig, maar als gij 16/45 reed op uwe vorige GO, moet je dat zelf maar beoordelen)
De geburen horen mij 's morgens vertrekken, maar op een manier van: ah, de Chris is weg, ik kan mij nog een half uur omdraaien. Ik kom waarschijnlijk boven de auto's uit maar het stoorde (hun) zeker niet.
SAS alleen eraf, als ge de originele uitlaten vervangt...
Op de R heeft vorige eigenaar een 45 t tandwiel gezet, voor was origineel 16. Zeker met de directheid van de injectie, vond ik da nogal kort. Ik heb voor een 17t gezet gisteren (ging juist met de ketting) als mijn nieuw nrplaat er is nog eens testen... Ik heb al wel de opmerking gehad van de huisgenoten dat ze me niet meer horen thuiskomen. Dus als ik niet teveel koppel mis 'onderin', blijven de standaard kachels... Voor 500 euro kan ik veel bochtjes gaan draaien in d'ardennen!
Misschien dat er dan wel eens nen buurman z'n eigen overslaapt...
 _________________ Greet's |
|
Naar boven |
|
 |
african

Geregistreerd op: 19-6-2006 Berichten: 274 Woonplaats: tussen emmelle en oemelegoem
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 8:28 Onderwerp: |
|
|
Blackbert schreef: | SAS met "open" dempers geeft knallen bij gas toe.
Wings zitten op African zijnen blauwe als ik mij niet vergis. Je weet wel hoe die klinkt. |
Ah, den Bert komt van de nacht (?) hij was me voor...
Als ik iets anders zou zetten, zou ik wel uitkijken naar iets met E-keur, maar zeker niet luider dan de Wings. Nen belabberde rijstijl kunde nu één keer niet camoufleren met meer lawaai...  _________________ Greet's |
|
Naar boven |
|
 |
Master of Disaster
Geregistreerd op: 23-3-2009 Berichten: 1157 Woonplaats: Wetteren
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 10:41 Onderwerp: |
|
|
Ik heb ook wings staan (tweedehands afdragertje van hier op't forum) en ben er nog steeds heel content van. Sas eraf, wings erop en 't was ineens nen anderen brommer. Wat mij betreft de meest effectieve modificatie die er te doen is.
Wings worden geleverd met 2 types inserts zodat je zelf het geluid wat kan bepalen al naargelang de inserts die je gebruikt.
Wel inderdaad geen keurmerk, maar eerlijk gezegd: ik ben al zowat overal in Europa geweest en nog nergens tegengehouden om 't stempeltje te checken. Ik denk dat 't maar is als je asociaal rijdt dat ze eens naar het keurmerk gaan kijken.
Betaalbare oplossingen met keurmerk zijn (onder andere) Leovince en Mivv, maar daarbij geen ervaring met het geluid. Als je het geld hebt zijn akra's natuurlijk the way to go (staat een setje te koop hier op het forum).
Bel ook eens naar motorshop Desmet, die hebben een setje wings NOS met carbon eindkappen liggen voor 500 euro, dat spaart weer 100 euro uit t.o.v. nieuw...
http://www.2dehands.be/motoren/accessoires-onderdelen/uitlaten/wings-uitlaten-voor-ktm-990-94132749.html?qq=ktm+wings&pcpl=&pc_id=&afd= _________________ Only fools follow rules |
|
Naar boven |
|
 |
k²

Geregistreerd op: 20-11-2007 Berichten: 185 Woonplaats: neffenalle
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 12:09 Onderwerp: |
|
|
mmm
doen dus allez...
en bij Desmet... voor 558€ hebt ge nieuwe, thuis geleverd en SAS blanking plaatjes erbij
+ ik kan mooie "old style" ovalen bestellen dan
die Lea Vinci's vind ik niet direct, maar zijn meestal lelijke dingen
Mivv?? wadezda?
Akra is natuurlijk ook ni mis
ma bon, die Wings zijn ook in titatnium als ik goe gevolgd heb dus zo heel veel verschil zal er ni zijn als ge enkel de dempers wisselt
xal nekeer googelen zeker?
in alle geval ga'k dat de nieuwe Go kado doen, SAS deraf, Warrant kan den hele nest monteren/demonteren en carburatie regelen bij 't eerste onderhoud binnen 500 km dan
en dat keurmerk, ik heb met d e2003 greyhound ongeveer heel europa afgereden, stonden uitlaten van DAMRacing op
nergens last gehad  _________________ Tên përdu, jhamâi së rëcôbro |
|
Naar boven |
|
 |
Aleph

Geregistreerd op: 27-11-2007 Berichten: 888 Woonplaats: Flanders Fields
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 13:11 Onderwerp: |
|
|
Als ge zaterdag traag genoeg rijdt, kunt ge ne keer luisteren naar de mijne. 't zijn ouwe wings met nieuwe dempings wol (van wings zelf) erin. SAS verwijderd (EPC was er al af). Niks anders aan afgeregeld. Sterkste db-killers erin. Klonken in het begin nogal luid maar de touwtjes van de wol waren nog niet doorgebrand. Nu heeft de wol zich al min of meer gezet en ze beginnen meer OK te klinken.
Raketman rijdt er ook mee, en geeft er ook les mee. Vrom idem.
Motor ademt een pak beter en neemt inderdaad minstens 1000 toeren eerder op. Worden ook niet meer zinderend heet. Nog een voordeel : de kont wordt minder omhoog geslingerd na compressie van de schokbreker, omdat ze meerdere kilo's lichter zijn. De rebound wordt dus beter gedempt. _________________ mijn nieuwe nick is Muug |
|
Naar boven |
|
 |
k²

Geregistreerd op: 20-11-2007 Berichten: 185 Woonplaats: neffenalle
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 19:12 Onderwerp: |
|
|
ah tiens... is er zaterdag iet te doen
zonder zever, denk ni dat ge Leo Vinci's hebt voor die prijs
trouwens, op nen aparte moto mogen aparte dempes hé  _________________ Tên përdu, jhamâi së rëcôbro |
|
Naar boven |
|
 |
african

Geregistreerd op: 19-6-2006 Berichten: 274 Woonplaats: tussen emmelle en oemelegoem
|
|
Naar boven |
|
 |
Freebert
Geregistreerd op: 9-9-2011 Berichten: 1057 Woonplaats: de stille kempen
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 22:48 Onderwerp: |
|
|
Ik heb leovince's en ze zijn best mooi hoor én ze hebben een E-keurmerk.
Hier zonder db-killers, maar bij mij zitten ze er gewoon in: http://www.youtube.com/watch?v=iK19WbfCmyk |
|
Naar boven |
|
 |
k²

Geregistreerd op: 20-11-2007 Berichten: 185 Woonplaats: neffenalle
|
Geplaatst: Ma, 30 Jan. 2012, 23:59 Onderwerp: |
|
|
Nikko
yammie
maar 200€ duurder  _________________ Tên përdu, jhamâi së rëcôbro |
|
Naar boven |
|
 |
Freebert
Geregistreerd op: 9-9-2011 Berichten: 1057 Woonplaats: de stille kempen
|
|
Naar boven |
|
 |
k²

Geregistreerd op: 20-11-2007 Berichten: 185 Woonplaats: neffenalle
|
Geplaatst: Di, 31 Jan. 2012, 0:55 Onderwerp: |
|
|
iemand een foto van Leo's op nen adventure? _________________ Tên përdu, jhamâi së rëcôbro |
|
Naar boven |
|
 |
Master of Disaster
Geregistreerd op: 23-3-2009 Berichten: 1157 Woonplaats: Wetteren
|
Geplaatst: Di, 31 Jan. 2012, 1:04 Onderwerp: |
|
|
Quote: | iemand een foto van Leo's op nen adventure? |
Google:
En de toegang tot de waterpomp is ineens ook vrij. Nog even sparen... _________________ Only fools follow rules |
|
Naar boven |
|
 |
|