lc8.nl Forum Index
  Picture Gallery   •   FAQ  •  Zoeken   •   Gebruikerslijst   •   Gebruikersgroepen   •  Registreer  •  Profiel  •  Log in om je privé berichten te bekijken  •  Inloggen

Warme (hete) achterrem
Ga naar Pagina Vorige  1, 2
 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie     lc8.nl Forum Index -> Werkplaats berichten van de laatste 24 uur
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Buggles



Geregistreerd op: 17-8-2010
Berichten: 28
Woonplaats: Nabij Brussel

BerichtGeplaatst: Vr, 18 Mrt. 2011, 13:18    Onderwerp: Reageer met quote

Harry schreef:
Voor de zijkant van de remzuigers nooit olie, kopervet of iets in die richting gebruiken. Je afdichtingen kunnen daar niet tegen. Remcilindervet is daar speciaal voor gemaakt! Het heeft dezelfde basis als remvloeistof en tast dus de afdichtingen niet aan.
Ga gewoon even naar de automaterialenzaak en vraag om een tube ATE remcilindervet. Kost niet veel, gaat je hele leven mee en bespaart je een hoop ellende! En mogelijk voorkomt het ook ernstige ongelukken.

Absoluut even opnieuw doen!


Koop morgen even zo'n tube en hopelijk heb ik zondag tijd om alles weer uit elkaar te halen.

Merkte ook dat het achterwiel stukken minder soepel loopt dat het achterwiel in deze clip: http://www.garagenight.tv/ep-7-changing-a-chain-and-sprockets/

Hopelijk is dat na de schoonmaak & vervanging van de pakkingen wel beter.

JB

_________________
2014 KTM 1190 ADV
2007 KTM 990 ADV (TE KOOP)

Uit het oog, maar niet uit het hart:
2004 Triumph 955i Tiger
1993 Suzuki DR800
1993 Kawasaki ZZR600
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
Buggles



Geregistreerd op: 17-8-2010
Berichten: 28
Woonplaats: Nabij Brussel

BerichtGeplaatst: Ma, 4 Apr. 2011, 15:05    Onderwerp: Reageer met quote

Gisteren de boel er weer afgehaald, rubber ringen in de klauw vervangen, ingevet met het bijgeleverde vet van de nieuwe ringen, en alles weer in elkaar gezet.

Remt nu een stuk beter, loopt ook iets soepeler (maar nog niet zo soepel als op het Garagenight.tv filmpje), en loopt ook minder warm. Nog wel warm, maar het reservoir kan ik nu in ieder geval met de hand aanraken, dat was eerst bijna niet te doen.

De zon schijnt, en ik zit hier op bureau... Vanavond maar met een omweg naar huis smiley

JB

_________________
2014 KTM 1190 ADV
2007 KTM 990 ADV (TE KOOP)

Uit het oog, maar niet uit het hart:
2004 Triumph 955i Tiger
1993 Suzuki DR800
1993 Kawasaki ZZR600
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    lc8.nl Forum Index -> Werkplaats Tijden zijn in GMT + 2 uur
Ga naar Pagina Vorige  1, 2
Pagina 2 van 2

 
berichten van de laatste 24 uur

Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
Je mag geen reacties plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken
Je mag je berichten niet verwijderen
Je mag niet stemmen in polls
Je mag geen attachments plaatsen in dit forum
Je mag bestanden downloaden in dir forum


Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Hosted and administrated by schradtnet_mini.gif