Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
Master of Disaster
Geregistreerd op: 23-3-2009 Berichten: 1157 Woonplaats: Wetteren
|
Geplaatst: Vr, 18 Jun. 2010, 8:26 Onderwerp: |
|
|
In België zijn de 2 grootste na ebay
www.2dehands.be
www.kapaza.be
Denk er wel aan dat jullie (dacht ik toch) in Nl nog moeten betalen op een buitenlandse motor. _________________ Only fools follow rules |
|
Naar boven |
|
 |
RobertAmsterdam

Geregistreerd op: 10-6-2010 Berichten: 13 Woonplaats: Amsterdam
|
Geplaatst: Vr, 18 Jun. 2010, 8:28 Onderwerp: |
|
|
ja BPM noemen ze dat grapje hier in NL _________________ Op zoek naar een 950/990 adv/smt
riding: Yamaha TW  |
|
Naar boven |
|
 |
pepdeze
Geregistreerd op: 26-1-2005 Berichten: 164 Woonplaats: ijsselstein
|
Geplaatst: Vr, 18 Jun. 2010, 12:30 Onderwerp: |
|
|
ik heb vorig jaar mijn GO!!!! via Mobile.de gekocht bij een dealer in Keulen. Kreeg nog aardig wat van de prijs af omdat ik de motor voor export doeleinden meenam.
Ik had van te voren de motor bij RB motoren door dealernet gehaald middels het VIN wat ik al had.
Eendags kenteken en keuring had ik van te voren ook al bij het RDW afgesproken. Toen met z'n tweeën naar Duitsland, proef gereden.
met de benodigde papieren naar het strassenverkehrsamt voor een kurzzeitkenteken om Duitsland uit te rijden, op de grens het ééndagskenteken erop geplakt en rechtstreeks door naar Nieuwegein voor keuren en afdracht BPM.
Als je met een aanhanger of bus gaat, sla je het strassenverkehrsamt over en ben je nog sneller terug.
Al met al had ik alles inclusief een Go!!! uit 2004 al inclusief voor 7600 voor de deur staan.
Ik ben nu aan het kijken voor een LC4, daarvoor ga ik ook gewoon naar Duitsland. Scheelt een hoop geld, zien er vaak top uit en stelt eigenlijk niets voor om in te voeren.
Grt,
Jeroen |
|
Naar boven |
|
 |
RobertAmsterdam

Geregistreerd op: 10-6-2010 Berichten: 13 Woonplaats: Amsterdam
|
Geplaatst: Vr, 18 Jun. 2010, 13:00 Onderwerp: |
|
|
@pepdeze,
top man bedankt voor je verhaal, geeft meer zekerheid, dus geen aanpassingen nodig vanuit het buitenland begrijp ik? Misschien wel uit UK vanwege de koplamp of is dat alleen bij auto's? _________________ Op zoek naar een 950/990 adv/smt
riding: Yamaha TW  |
|
Naar boven |
|
 |
pepdeze
Geregistreerd op: 26-1-2005 Berichten: 164 Woonplaats: ijsselstein
|
Geplaatst: Vr, 18 Jun. 2010, 13:03 Onderwerp: |
|
|
Geen idee, ik ga er vanuit dat een koplamp uit GB naar links schijnt en niet naar rechts. Hoever ze daar bij het RDW moelijk over doen weet ik niet. |
|
Naar boven |
|
 |
Harry

Geregistreerd op: 12-5-2009 Berichten: 406 Woonplaats: Wemeldinge
|
Geplaatst: Di, 6 Jul. 2010, 19:16 Onderwerp: |
|
|
De koplamp maakt voor een Adventure niet uit. Deze heeft een symmetrisch lichtbeeld en is dus niet op een berm gericht. En in de UK kun je inderdaad nog voor prachtige prijzen iets moois vinden. In Duitsland trouwens ook en wat al eerder gezegd is, importeren stelt helemaal niks voor. (Vanuit een EU-land althans). _________________ 950Adventure S 2003, LC4 620SC Dakar Jacky Martens 1989 (verkocht), LC4 660 Rallye 2000. |
|
Naar boven |
|
 |
|