Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
Jeremiah
Geregistreerd op: 12-6-2006 Berichten: 62
|
Geplaatst: Do, 4 Mrt. 2010, 22:51 Onderwerp: Remblokken vervangen |
|
|
Hallo,
Door de winter staat de KTM 950 adventure effe binnen en ik denk remmen kuisen en blokken vervangen. Is zo gedaan maar ik krijg de remzuigers niet naar binnen gedrukt??? De nieuw blokken zijn wel gemonteerd en alles werkt en past op de schijf, maar waarom gaan de zuigers achter wel netjes naar binnen en voor niet?????
Grt FD _________________ The desert is orange |
|
Naar boven |
|
 |
Dr_Bean Site Admin

Geregistreerd op: 15-11-2004 Berichten: 6789 Woonplaats: Nijmegen
|
Geplaatst: Do, 4 Mrt. 2010, 23:07 Onderwerp: |
|
|
verschillende oorzaken mogelijk:
zuigertjes een beetje vast gaan zitten door vuil?
-> Even iets verder er uit knijpen, schoonpoetsen (met bijv wd40) en goed met teflonspray of remcilindervet terugschuiven.
NOOIT tegen de zuigertjes drukken: Alleen met bijv een setje oude blokken erin, en dan een dunne bandenlepel ofzo zachtjes uit elkaar drukken.
Mogelijk zit er ook te veel vloeistof in: Als het potje boven vol is... krijg je het nooit teruggedrukt.
Als je remcilinder boven niet goed terugkomt (omdat bijv je handel tegen de stuurkap aan komt) dan krijg je het ook niet teruggedrukt. _________________ Dr_Bean |
|
Naar boven |
|
 |
|