Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
brinkyb
Geregistreerd op: 2-3-2020 Berichten: 15
|
Geplaatst: Do, 5 Mrt. 2020, 22:47 Onderwerp: Offroad met een Zumo 340LM |
|
|
graag hoor ik of mijn idee klopt.
stel, ik download een offroad track in basecamp.
zonder aanpassingen stuur ik deze naar mijn zumo 340.
bij sporen haal ik deze track op, converteer deze in de zumo naar route...
wordt ik dan netjes de offroad track door genavigeerd. of wordt ik via de wegen gestuurd.
als dit niet juist is, wat is dan de juiste manier?
groetjes, Brinky |
|
Naar boven |
|
|
Frank
Geregistreerd op: 30-4-2011 Berichten: 266
|
Geplaatst: Za, 7 Mrt. 2020, 17:52 Onderwerp: |
|
|
Waarschijnlijk ben je na het herberekenen de weg kwijt
Is erg afhankelijk van je gps en de kaart die je gebruikt; daar moet iemand die je spullen kent maar meer over zeggen.
De veilige weg zou zijn, als je gps dat kan, het spoor weer te geven en dat dan te volgen. Je kan dan een waypoint maken waar je de verharde weg verlaat en daar naar toe navigeren. Je volgt dan verder het spoor (track) zonder navigatie-aanwijzingen. _________________ R! |
|
Naar boven |
|
|
timieh
Geregistreerd op: 20-3-2013 Berichten: 1456 Woonplaats: Biddinghuizen
|
Geplaatst: Wo, 18 Mrt. 2020, 20:41 Onderwerp: |
|
|
Ik dacht dat dat op de 340 zo ging.
Maar of die dan alsnog de track omzet naar routeerbare wegen is mij even zo snel onbekend.
Garmin Zumo 340, 350, 390 en 590:Zorg dat de track (spoor) op de Zumo staat.
Dat kan door met BaseCamp of MapSource de track naar het apparaat te zenden.
Ook is het mogelijk om op de Zumo onder de map Garmin/GPX een gpx-bestand tezetten waar de track in staat.Schakel de Zumo in.
Kies voor “Apps” of “Toepassingen”.
Kies voor “Sporen”.
Vink de betreffende track(spoor) aan.
Kies linksboven het “steeksleuteltje” of het blokje.
Kies voor “Converteer naar reis” en kies vervolgens “Begin tot Einde”.
Vervolgens komt een scherm waarop de naam kan worden veranderd, dit kan maar jekunt ook direct op “OK” drukken..
Het apparaat gaat nu rekenen.......
Als de gegevens zijn geïmporteerd ga dan terug naar het startscherm.
Kies voor “Apps” of “Toepassingen”.
Kies voor “Reisplanner”.
Kies de route en druk op “Ga”. _________________ ------------
Hartelijke groetjes uit Flevoland,
Tim.
KTM adv s 950 GO!!!!! & 2 alpjes
www.motorkampeerwinkel.nl |
|
Naar boven |
|
|
brinkyb
Geregistreerd op: 2-3-2020 Berichten: 15
|
Geplaatst: Za, 21 Mrt. 2020, 10:15 Onderwerp: |
|
|
Yes, zo lukt het inderdaad.
Eerste test rondjes gereden. Werkt tot nu toe prima! |
|
Naar boven |
|
|
timieh
Geregistreerd op: 20-3-2013 Berichten: 1456 Woonplaats: Biddinghuizen
|
Geplaatst: Zo, 22 Mrt. 2020, 19:35 Onderwerp: |
|
|
brinkyb schreef: | Yes, zo lukt het inderdaad.
Eerste test rondjes gereden. Werkt tot nu toe prima! |
Fijn om te horen! _________________ ------------
Hartelijke groetjes uit Flevoland,
Tim.
KTM adv s 950 GO!!!!! & 2 alpjes
www.motorkampeerwinkel.nl |
|
Naar boven |
|
|
|