lc8.nl Forum Index
  Picture Gallery   •   FAQ  •  Zoeken   •   Gebruikerslijst   •   Gebruikersgroepen   •  Registreer  •  Profiel  •  Log in om je privé berichten te bekijken  •  Inloggen

olie druk adv950

 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie     lc8.nl Forum Index -> Werkplaats berichten van de laatste 24 uur
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
koen warnar



Geregistreerd op: 16-5-2006
Berichten: 994
Woonplaats: Nieuwstadt

BerichtGeplaatst: Zo, 24 Aug. 2014, 15:37    Onderwerp: olie druk adv950 Reageer met quote

Ben nu 75k km's verder en toe aan een nieuwe uitdaging, ben overigens nog steeds erg blij met mijn motor. Maar...het kan natuurlijk altijd beter.
To the point,
De laatste 20k km's wissel ik de olie rond de 5/6k km omdat het systeem dan moeite krijgt met het houden van de olie druk (bij stationaire 1500rpm), ik denk dat theoretisch niet hoeft en vermoed dat er ergens een lager aan het verslijten is. Balansaslager misschien? Wie het weet mag het zeggen. Is dit lager goed (makkelijk) te vervangen en is het de moeite waard om te proberen?
Iets anders misschien, een versleten nokkenasketting. De spanners krijgen de ketting niet meer gespannen m.a.g. verlies aan oliedruk ..
Gr Koen

_________________
mooi spul...hè!?
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
StevenD



Geregistreerd op: 11-4-2005
Berichten: 2727
Woonplaats: Amsterdam

BerichtGeplaatst: Zo, 24 Aug. 2014, 16:43    Onderwerp: Reageer met quote

Drukventiel en veer op de oliepomp al vervangen? Volgende punt at het kijken waard is komt van de support bearing aan de krukas, die moet perfect zijn. Enige lagers waar echt drukverlies op ontstaat Word je niet vrolijk van, glij en met name krukaslagers..
_________________
Go!!!!!!
Ready to race - the adventure collector.
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail MSN Messenger
koen warnar



Geregistreerd op: 16-5-2006
Berichten: 994
Woonplaats: Nieuwstadt

BerichtGeplaatst: Zo, 24 Aug. 2014, 20:13    Onderwerp: Reageer met quote

Enigenlijk alles vervangen in het olie circuit. Ja, steven.. misschien moeten we het nog maar eens hebben over een 990 blokje. Heb net een enduro gekocht dus ik weet niet of Saskia ook zo vrolijk word van een 990 blokje goofy
_________________
mooi spul...hè!?
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
StevenD



Geregistreerd op: 11-4-2005
Berichten: 2727
Woonplaats: Amsterdam

BerichtGeplaatst: Zo, 24 Aug. 2014, 20:20    Onderwerp: Reageer met quote

Kijk eerst nog maar eens naar dat support lager! Als je blok niets raars meegemaakt heeft dan zou 75.000km net ingereden moeten zijn!
_________________
Go!!!!!!
Ready to race - the adventure collector.
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail MSN Messenger
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    lc8.nl Forum Index -> Werkplaats Tijden zijn in GMT + 2 uur
Pagina 1 van 1

 
berichten van de laatste 24 uur

Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
Je mag geen reacties plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken
Je mag je berichten niet verwijderen
Je mag niet stemmen in polls
Je mag geen attachments plaatsen in dit forum
Je mag bestanden downloaden in dir forum


Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Hosted and administrated by schradtnet_mini.gif