lc8.nl Forum Index
  Picture Gallery   •   FAQ  •  Zoeken   •   Gebruikerslijst   •   Gebruikersgroepen   •  Registreer  •  Profiel  •  Log in om je privé berichten te bekijken  •  Inloggen

contact zijstaander

 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie     lc8.nl Forum Index -> Werkplaats berichten van de laatste 24 uur
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Rob Motard



Geregistreerd op: 16-12-2009
Berichten: 839
Woonplaats: voorshoven (neeroeteren)

BerichtGeplaatst: Ma, 5 Apr. 2010, 23:44    Onderwerp: contact zijstaander Reageer met quote

Hallo,

Vandaag een ritje offroad gedaan met Bér Motard. alles ging goed tot op ne keer die van Bér niet meer bleef draaien na het ontkoppelen.

Al snel hadden we door dat het het contact van de zijstaander was. door over een boom te rijden was dit helemaal naar de kloten.

ik heb 2 van de drie draatjes aan elkaar gemaakt en het was gemaakt. (overbrugt)

is dit de goeie manier om dat contact uit te schakelen?
heeft het aan dit preventief te doen?
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
StevenD



Geregistreerd op: 11-4-2005
Berichten: 2716
Woonplaats: Amsterdam

BerichtGeplaatst: Di, 6 Apr. 2010, 10:18    Onderwerp: Reageer met quote

2 v/d 2 draadjes bij de 950, op een 990 kan je ze niet simpel kortsluiten.

Ja, ik doe dit al tijden preventief. let er wel op dat wegrijden met standaard uit erg veel schade kan opleveren!

_________________
Go!!!!!!
Ready to race - the adventure collector.
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht Verstuur e-mail MSN Messenger
rene+adventure



Geregistreerd op: 19-7-2008
Berichten: 462
Woonplaats: Echt

BerichtGeplaatst: Di, 6 Apr. 2010, 11:39    Onderwerp: Reageer met quote

Nou dan weet ik het nu zeker dat dit nog niet zo'n slecht idee is.

De schakelaar op de standaard geeft gegarandeerd vroeg of laat problemen als je off-road rijdt. Je rijdt hem zo naar z'n malle moer als je over een steen/boom oid rijdt.
Overbruggen is dan de oplossing. Maar wat dan ook wel eens zal gebeuren is dat je met uitgeklapte standaard wegrijdt en dan kan het zoals Steven beschrijft wel eens erg vervelend gaan worden.

Daarom heb ik me deze via het amerkaans forum besteld. Standaard zit nu niet meer in blok. De schakelaar voor de standaard heb ik via koppelingsschakelaarstekker overbrugt. (start nu dus ook in de versnelling...Maar ja dat vind ik niet erg want de koppelingsschakelaar weigerde ook af en toe zodat je niet in de versnelling kon starten. Vervelend bij afslaande motor als je off-road bezig bent..)



kickstand.jpg
 Beschrijving:
 Bestandsgrootte:  57.74 KB
 Weergegeven:  1872 keer

kickstand.jpg



_________________
You once life forever, ride the KTM adventure
Naar boven
Bekijk gebruikers profiel Stuur privé bericht
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    lc8.nl Forum Index -> Werkplaats Tijden zijn in GMT + 2 uur
Pagina 1 van 1

 
berichten van de laatste 24 uur

Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
Je mag geen reacties plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken
Je mag je berichten niet verwijderen
Je mag niet stemmen in polls
Je mag geen attachments plaatsen in dit forum
Je mag bestanden downloaden in dir forum


Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Hosted and administrated by schradtnet_mini.gif